ZABIEGI NA TWARZ DR BELTER

PHYTO – SENSATION intensywna regeneracja na bazie fitohormonów
Zabieg przeznaczony do skóry przesuszonej, odwodnionej, dojrzałej, wymagającej regeneracji po nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne.
Fitohormony (hormony roślinne) zawarte w preparacie opóźniają procesy starzenia się komórek skóry, stymulują wytwarzanie kolagenu, działają antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie oraz detoksykacyjnie. Rozszerzają naczynia krwionośne, dzięki czemu skóra jest lepiej ukrwiona, odżywiona, wygładzona i nawilżona.

Dr Belter

SOFT LIFTING BELISOME
Zabieg maseczką z belisomami dedykowany wszystkim rodzajom skóry (bezpieczny dla cery wrażliwej), a zwłaszcza tym, które potrzebują nawilżenia, napięcia i poprawy elastyczności. Idealny dla osób chcących zatrzymać czas, przywrócić młodzieńczy wygląd. Cera staje się jędrna, wygładzona i rozjaśniona. Idealny zabieg przed wielkim wyjściem.

ANTI – AGING
Zabieg poświęcony wszystkim typom cer, zwłaszcza zaś cerze dojrzałej, suchej, wymagającej przywrócenia jędrności, elastyczności oraz napięcia.
W trakcie zabiegu wykorzystywana jest ampułka liftingująca, która ujędrnia i napina skórę oraz płat kolagenowy mający właściwości łagodzące, silnie nawilżające oraz wygładzające zmarszczki.

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCO – NAWILŻAJĄCY
Przeznaczony dla cery zanieczyszczonej, z rozszerzonymi porami, przetłuszczającej się, zmęczonej ekspozycją na promienie słoneczne. Podstawowy i obowiązkowy zabieg niemal dla każdej cery.
Skuteczny peeling kawitacyjny w połączeniu z ampułką nawilżającą i maską algową ma zadanie usunięcia martwych komórek naskórka, rozjaśnienie i nawilżenie skóry.

Wśród zabiegów liftingujących warto rozważyć także termolifting lub HIFU Prolift.

ZABIEG DOTLENIAJĄCO – REGENERUJĄCY
Dedykowany przede wszystkim osobom palącym z poszarzałą, odwodnioną i przesuszoną skórą. Dzięki wykorzystanym w zabiegu ampułkom nawilżająco – dotleniającym oraz masce regenerującej z fitohormonami nawet skóra palacza stanie się rozjaśniona, nawilżona i zregenerowana.