LAMINACJABRWI

Na czym polega laminowanie brwi
Zabieg laminowania brwi polega na zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosków na skutek działania kwasu tioglikolowego. Łuska włosa zostaje otwarta, dlatego bardzo ważną kwestią w kolejnych etapach zabiegu jest regeneracja porzez preparaty zawierające keratyne oraz olejki roślinne. Laminacja brwi jest wspomagana odpowiednimi produktami, które działają okluzyjnie, wypełniają spoiwo między łuskami, poprawiają kondycję oraz elastyczność włoska, przywracają odpowiednie natłuszczenie oraz nadają włoskom blask. Zastosowanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji brwi po laminacji w domu zapewnia długotrwałą regenerację brwi oraz stymuluje „cebulki” do wzrostu silnych i zdrowych włosków. Dopełnieniem tego efektywnego zabiegu jest henna brwi z regulacją oraz lifting i laminacja rzęs.

Wskazania do laminowania brwi
Laminowanie brwi rekomendujemy wszystkim, którzy mają problem z niesfornymi, źle układającymi się włoskami w brwiach, ten zabiegiem można nadać objętości i puszystości twoim brwią. Laminacja brwi jest polecana zarówno dla Pań, jak i Panów. Jest to zabieg chętnie wybierany przez osoby, które wcześniej wykonały np. lifting rzęs.

Efekt po laminowaniu brwi
Laminacja brwi to zabieg nie tylko kosmetyczny, ale można go też zaliczyć do zabiegów leczniczych. włoski w trakcie laminowania są nasycane keratyną. W efekcie są one grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące. Pora na okiełznanie niesfornych brwi – wybierz się na zabieg laminowania brwi i oszczędzaj czas na codziennym układaniu włosków. Efekt utrzymuje się do 1,5 miesiąca.

laminacjabrwi