O DEC CLINIC

Poznaj nas bliżej.

Pielęgnowanie naturalnego piękna to nasza pasja.

Wierzymy, że kobiety w każdym wieku mogą być piękne, pełne blasku i szczęśliwe. Wystarczy wprowadzić w życie indywidualne podejście, które jest przez nas uwielbiane oraz stosowane każdego dnia. Dzięki temu dla naszych Klientek uzyskujemy spektakularne efekty w zakresie pielęgnacji, odmładzania, eksponowania kobiecej urody, co jednocześnie cudownie wpływa na ich dobry nastrój. Życie staje się piękniejsze.

Dla Ciebie łączymy osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowsze technologie służą pomocą w uzyskiwaniu szybkich i naturalnych efektów. Łącząc pasję i 10 letnie doświadczenie, pomagamy walczyć z kompleksami i wydobywać naturalne piękno, które tkwi w każdym z nas.

Piękno, które nosisz w sobie, musi zostać wydobyte.
0
Rok założenia
+ 0 lat
Doświadczenia jako szkoleniowiec
0 +
Rodzajów zabiegów

O założycielce

BARBARA DOBOSZ

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku kosmetologia, szkoleniowiec i wykładowca. Właścicielka wielospecjalistycznej kliniki medycyny estetycznej DEC CLINIC oraz Centrum Szkoleniowego.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej jak i laseroterapii oraz HIFU. Swoje doświadczenie zdobywa na sympozjach i kongresach w Polsce i na świecie oraz w codziennej pracy z Klientkami. Wykłada na Uniwersytecie Medycznym najnowsze techniki w kosmetologii – HIFU. Prowadzi szkolenia dla lekarzy oraz kosmetologów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej.

To, co wyróżnia nasz gabinet to wykorzystywanie najnowszych i najbardziej skutecznych technologii, bezpieczeństwo oraz higiena pracy. Poza bogatą ofertą zabiegów dla klientów indywidualnych proponujemy Państwu kursy oraz szkolenia, które mają na celu zrealizować Państwa cele biznesowe, odkryć ścieżki rozwoju Państwa gabinetu oraz podnieść kompetencje Państwa lub Państwa pracowników.