Trening EMS – elektrostymulacja mięśni dzięki WONDER®

TRENING EMS - WONDER®

36 000 SKURCZÓW MIĘŚNI W 25 MIN!

Wonder
WONDER ///  najmocniejszy stymulator mięśni na świecie!

Zbuduj mięśnie i poczuj różnicę, jak wzmacniasz się dzięki WONDER®.

Efekty przyjdą łatwiej, bo WONDER® będzie ćwiczyć za Ciebie.

Jeśli myślisz o perfekcyjnym ciele, to możesz je osiągnąć w rekordowym czasie bez siłowni!

WONDER® – wygodny, łatwy w użyciu, innowacyjny

Dlaczego warto wybrać WONDER®?

Oferowany przez nas trening WONDER® działa w tym samym czasie na cztery grupy mięśniowe i pośrednio na więcej niż dwanaście. W tym samym czasie wytwarza intensywne, kontrolowane skurcze w ponad dwudziestu mięśniach (od najbardziej powierzchownych po najgłębsze) wywołując ich pracę. WONDER® poddaje mięśnie intensywnym ćwiczeniom, zapewniając im efektywny trening EMS - elektrostymulacja mięśni tego typu nie wymaga jednak wysiłku fizycznego.

Innowacyjna technologia elektromagnetycznej stymulacji mięśni WONDER® wyróżnia się wysoką intensywnością, ale też możliwością osiągnięcia szybkich, bezpiecznych i skutecznych efektów, doprowadzających do zyskania pięknego i zdrowego ciała.

Trening EMS – elektrostymulacja mięśni to intensywna cotygodniowa sesja. Jak dokładnie wygląda trening EMS? Elektrostymulacja mięśni opiera się na urządzeniu WONDER, które wpływa na nasze mięśnie. Sesja trwa tylko 25 minut, ale aktywuje do czterech ważnych grup mięśni jednocześni. Efekty odpowiadają kilkugodzinnemu intensywnemu treningowi siłowemu, a nie wymagają wysiłku fizycznego!

WONDER® to zabieg:

  • bezbolesny,
  • pozwalający uzyskać szybkie efekty,
  • bezpieczny,
  • nieinwazyjny,
  • dający trwałe efekty.

Kto może skorzystać z WONDER®?

WONDER® to idealne rozwiązanie dla:

aktywnych fizycznie chcących wzmocnić ważne mięśnie
Chcesz poprawić swoją formę i wzmocnić ważne partie mięśni? Będzie to doskonałe uzupełnienie dotychczasowej aktywności z naciskiem na ważne dla Ciebie partie, które wiesz jak trudno rozbudować. Teraz łatwiej osiągniesz dużo więcej niż kiedykolwiek.

osób rozpoczynających aktywność fizyczną, które chcą szybko osiągnąć efekty,
Teraz czas na dobrą formę i Twoje ciało. Zadbamy o szybkie i bezpieczne uzyskanie sprawności, o jakiej marzysz. Indywidualny program rozwoju wzmocni Twoje mięśnie i jednocześnie spali zbędną tkankę tłuszczową. Osiągniesz więcej bez ciężkich ćwiczeń i wielu godzin wysiłków.

osób po kontuzjach dla szybszej rekonwalescencji i bez ryzyka
Powrót do formy zawsze jest priorytetem. Szybciej osiągniesz pełną sprawność, bo WONDER® znacznie skróci czas rekonwalescencji. Nie musisz już czekać na pełną sprawność długo. Trening EMS – elektrostymulacja mięśni bez obciążeń dla stawów, pozwala znacznie wcześniej wzmacniać osłabione partie. Bez poruszania się zadbasz o pozostałe części ciała, bez przerwy na utratę ich formy.

dla sportowców wzmacniających mięśnie mocniej niż dotychczas
Wiesz jak ważna jest wyjątkowa forma. Rozwój mięśni to zarazem wyzwanie i przyjemność. Dążąc do perfekcji, zbudujesz mięśnie w imponujący sposób. Z przyjemnością zdecydowanie wzmocnisz istotne partie ciała, o które trudno zadbać szybciej niż z WONDER®.

dla osób, które chcą zbudować mięśnie z bez wysiłku w rekordowym czasie
Możesz zmienić swoje ciało bez konieczności udziału w intensywnych ćwiczeniach. System WONDER® będzie ćwiczyć za Ciebie, zapewniając właściwą stymulację mięśni. Wystarczy jeden krótki 25 min trening, by dostarczyć organizmowi mocną dawkę ćwiczeń i zrezygnować z wielogodzinnych sesji na siłowni. Teraz możesz osiągnąć więcej niż wcześniej, i to bez długich wysiłków. Inteligentny program indywidualnie dopasowany do Twoich oczekiwań wykona właściwą pracę mięśni.

Jakie zalety ma WONDER®?

Do podstawowych zalet technologicznych WONDER® należy zaliczyć:

Intensywne działania bez wysiłku
Technologia WONDER® w branży medycyny estetycznej pozwala w wyjątkowy, ale niezwykle skuteczny sposób zadbać o ciało i uzyskać zdrową oraz perfekcyjną formę. Wszystko dzięki temu, że wykorzystuje nowoczesną technologię mikroelektroniki i intensywną metodę elektrostymulacji mięśni. Elementy te sprawiają, że w tym samym czasie są aktywowane aż cztery wybrane grupy mięśni. Podczas każdego treningu każda grypa wykonuje intensywną pracę – nawet 36 000 skurczów w jednej 25 min sesji. Skala jest ogromna – odpowiada kilku godzinom ćwiczeń siłowych. A wszystko to możesz osiągnąć bez wysiłku fizycznego!

Szeroki zakres parametrów impulsu
Dzięki zastosowaniu w WONDER® najnowszych technologii istnieje możliwość precyzyjnego regulowania parametrów impulsu w szerokim zakresie. Urządzenie to jest niezwykle unikalne – pozwala osiągnąć nawet 600 ms. Każdorazowo istnieje możliwość wybrania specjalizacji: estetycznej, sportowej czy też rehabilitacyjnej, dzięki czemu parametry są właściwie dopasowywane. Dotyczy to elementów takich jak: częstotliwość, głębokość, intensywność, wrażenia, czas relaksacji lub czas skurczu.

Możliwość sterowania urządzeniem mobilnym
WONDER® to lekkie i niezwykle ekskluzywne urządzenie z komfortowym wyposażeniem i prostym oprogramowaniem. Jest ono indywidualnie dopasowane do opracowanych zabiegów, dzięki czemu spełnia różne oczekiwania zainteresowanych. WONDER® wprowadza do medycyny estetycznej elementy mikroelektroniki, wygodne technologie bezprzewodowe, ale też innowacyjne rozwiązania informatyczne – wszystko to w celu aktywacji mięśni. Najważniejszą zaletą WONDER® jest możliwość kontrolowania również z poziomu tabletu w dłoni. Jest to ważne, gdyż precyzyjne nadzorowanie przebiegu zabiegu pozwala sprawdzać stan użytkownika, ustalony program, jego intensywność i czas trwania.

Nieinwazyjne rozwiązanie
Do wykonania zabiegu Klient musi założyć zestaw bielizny ElectrowearTM. Jest to ściśle przystosowany, a przy tym niezwykle komfortowy zestaw, pozwalający zachować higienę i jednocześnie prywatność podczas zabiegu. Odpowiednie dobranie materiałów pozwala zachować doskonałą przewodność, ale też zapewnia szybkie przenikanie emisji do tkanek.