ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓWMETODĄ MIKROPIGMENTACJI

Łysienie skóry głowy jest problemem, z którym borykają się na co dzień i mężczyźni, i kobiety. Poprzez poczucie nieatrakcyjności powoduje utratę pewności siebie, co w konsekwencji prowadzi do kompleksów. Dzięki zabiegom mikropigmentacji lub mezoterapii igłowej można skutecznie i z pełnym powodzeniem uporać się z tym problem.

Mikropigmentacja skóry głowy przeznaczona jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Zabieg można wykonać w przypadku przerzedzenia włosów, łysienia plackowatego, czy w celu kamuflażu blizn na głowie. Złudzenie jest bardzo realistyczne, daje wrażenie świeżo ogolonej głowy. Blada skóra staje się ciemniejsza, nie prześwituje przez przerzedzenia. Dzięki zabiegowi uzyskuje się efekt delikatnego cienia dopasowanego do naturalnego koloru włosów.

Okres trwałości pigmentu (pozostawanie w naskórku) jest różny i tak naprawdę trudno jednoznacznie go określić. Może wynosić od roku do 2 lat w zależności od indywidualnej reakcji skóry na pigmentowanie i jej zdolności do utrzymania barwnika w naskórku.