Usuwanie cellulitu – żelazko antycellulitowe Abacosun

Żelazko antycellulitowe to nowoczesna odmiana liposukcji, pozwalająca na skuteczne usuwanie cellulitu. Pozwala skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit.

Żelazko antycellulitowe to urządzenie przeznaczone do walki z cellulitem i miejscową otyłością, nawet w najbardziej zaawansowanym stadium. Efekty te są osiągane poprzez wykorzystanie ultradźwięków i fal uderzeniowych. To prawdziwa innowacja w walce z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej i cellulitu. W połączeniu z treningiem EMS – elektrostymulacją mięśni pozwala osiągnąć wyjątkowe efekty. Bezinwazyjne działanie skutecznie usuwa skórkę pomarańczową, ale też zmniejsza centymetry, uwidaczniając efekty już po pierwszym zabiegu.

Jakie zabiegi proponujemy?

Do zabiegów wykonywanych przy pomocy żelazka antycellulitowego Abacosun zaliczamy:

 • redukcję cellulitu,
 • modelowanie sylwetki,
 • ujędrnianie ciała,
 • ujędrnianie biustu i zwiększanie jego objętości,
 • masaże relaksacyjne, polepszające kondycję skóry, zmniejszające napięcie mięśni (np. mięśnie karku),
 • vacuakupresurę, np. masaż stóp,
 • drenaż, poprawę krążenia limfy, stymulację usuwania toksyn,
 • ujędrnianie i modelowanie ramion oraz małych powierzchni ciała przy wykorzystaniu specjalnych rolek, w mniejszych rozmiarach.

Jakie funkcje pełni urządzenie kosmetyczne?

Pompa VacuElectroColor - "żelazko antycellulitowe"
Unikalna pompa 3 w 1 to urządzenie wykorzystujące jednocześnie vacum (masaż próżniowy), elektrostymulację Tens oraz chromoterapię. Tylko zastosowanie wspomnianych metod pozwala zapewnić właściwą skuteczność zabiegu. Dzięki temu usuwanie cellulitu jest lepiej widoczne.

Masaż próżniowy oraz ssący i rytmiczny
Pompą VacuElectroColor lub innymi opcjonalnymi końcówkami można wykonać masaż próżniowy, ssący i rytmiczny. Polega on na zasysaniu fałdu skóry lub wykonaniu masażu ciągłego. Rodzaj wykonywanych czynności jest zależny od regulacji rytmu i długości pauzy. Podczas rytmicznego masowania tkanki podskórnej, tkanka tłuszczowa i cellulit są rozbijane, a w konsekwencji skóra ulega wygładzeniu. Omawiany zabieg pozwala pobudzić do działania układ limfatyczny, co doprowadza do stymulacji wydalania toksyn i nadmiaru płynów. Wspomniane działanie wykazuje pozytywne działanie na skórę i wspomagają usuwanie cellulitu. Wszystko za sprawą lepszego ukrwienia, a tym samym dotlenienia komórek, które poprawiają przepływ substancji odżywczych do jej górnych warstw.

Zabiegi pozwalają ujędrnić i wymodelować sylwetkę, ale też usunąć opuchliznę, zakwasy i działają detoksykująco na organizm. Rytmiczny masaż ssący może być także stosowany podczas zabiegów prowadzących do powiększenia i ujędrnienia biustu. Do tego celu są wykorzystywane specjalne nakładki.

Elektrostymulacja TENS
Elektrostymulacja TENS jest stosowana podczas zabiegów przy wykorzystaniu żelazka antycellulitowego. Jej zadaniem jest pobudzenie mięśni do pracy. Działanie to pozwala zregenerować i wzmocnić ciało, ale też poprawić jego ukrwienie. Zabieg jest nieoceniony podczas zmniejszania objawów cellulitu, ale też przy modelowaniu sylwetki w określonych partiach ciała.

Chromoterapia
Chromoterapia jest kolejnym zabiegiem wykorzystywanym przez żelazko antycellulitowe. Nowoczesna aparatura umożliwia indywidualne dopasowanie koloru zabiegu do potrzeb Klientki – istnieje 7 wariantów: czerwony, zielony, fioletowy, turkusowy, niebieski, pomarańczowy, biały. W problemach związanych z cellulitem i wyszczuplaniem najlepiej sprawdza się opcja czerwona, pomarańczowa i fioletowa.

Vacuakupresura
Vacuakupresura wykorzystuje zasady akupunktury. W przypadku vacupresury, za pomocą pompy vacum, są pobudzane receptory. Stymulowane miejsca stają się lepiej ukrwione, a to poprawia ukrwienie odpowiadających danym receptorom organów.

Jak działa żelazko antycellulitowe?

Do podstawowych zalet działania żelazka antycellulitowego należy zaliczyć:

 • wzmocnienie tkanki poprawiające elastyczność i jędrność skóry,
 • niwelowanie cellulitu i tkanki tłuszczowej,
 • modelowanie sylwetki oraz wspomaganie wyszczuplania,
 • działanie drenujące, stymulacja systemu limfatycznego, wydalanie toksyn, zmniejszenie opuchlizny,
 • poprawa krążenia krwi i dotlenienie komórek,
 • poprawa stanu skóry poprzez lepsze dotlenienie i odżywienie jej komórek, stymulacja syntezy kolagenu,
 • wpływ na zwiększenie objętości biustu,
 • terapia kolorami stymuluje syntezę kolagenu i polepsza kondycję skóry,
 • zabiegi są pomocne przy zakwasach, działają relaksacyjnie i odprężająco, dając uczucie lekkości.

Jak długo trwa masaż?

Poniżej przedstawiamy orientacyjne czasy trwania masażu poszczególnych partii ciała, przy czym wyjaśniamy, że rozbieżności czasowe są uzależnione od powierzchni masowanej partii ciała i od reakcji skóry.

 • całe ciało (40 - 60 min),
 • pośladki i uda (20 - 30 min),
 • uda (10-20 min),
 • pośladki (10-15 min),
 • ręce (10-15 min),
 • brzuch (15 - 25 min),
 • plecy i talia (20 min),
 • nogi (30 min),
 • biust (15-20 min).

Jeśli mają Państwo pytania związane z usuwaniem cellulitu przy wykorzystaniu żelazka antycellulitowego Abacosun – zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy niezbędnych odpowiedzi i wyjaśnień.

Dodatkowe zabiegi:
PUSH UP - modelowanie biustu i dekoltu

Specjalistyczny zabieg poprawiający kondycję i wygląd biustu,stymuluje delikatne tkanki piersi do rewitalizacji i odnowy. Aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Masaż próżniowy wykonywany jest za pomocą specjalnych nakładek, które umieszczane są na biuście- ten delikatny i przyjemny zabieg poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek. Polecany przy pierwszych oznakach wiotczenia, po karmieniu piersią oraz gwałtownej utracie wagi.

Lift, ujędrnianie, modelowanie i zwiększenie objętości biustu i pośladków
MASAŻ SSĄCY (rytmiczny) do zabiegu wykorzystujemy nakładki plastikowe. Zabieg ujędrnia i polepsza kształt biustu, pośladków. Plastikowe nakładki umieszczamy na partie ciała, które pragniemy modelować (np. biust), aparat delikatnie zasysa i zwalnia powietrze poddając dane partie ciała przyjemnej gimnastyce. W rezultacie następuje wzrost mikrocyrkulacji i objętości partii ciała poddanych masażowi. Masaż działa zarównano tkanki jak i mięśnie. Zabieg ten, wykorzystywany jest głównie do modelowania biustu, pośladków i zwiększenia ich objętości.

Działanie masażu ssąco-rytmicznego:

 • lift, czyli podniesienie biustu i pośladków
 • ujędrnianie, modelowanie biustu i pośladków
 • zwiększenie objętości oraz poprawienie kształtu biustu, pośladków (polepszenie odżywienia tkanek)
 • wzmocnienie mięśni (stymulowanie mikrocyrkulacji)

Lipodremologia
Zabieg lipodermologii jest specyficznym rodzajem masażu wykorzystującym podciśnienie. Głowice do masażu vacum są zakończone wałkami lub kulkami. Ciśnienie jest generowane do masażera, a ruch głowicą powoduje zwijanie i rozwijanie fałdu skórnego oraz jego intensywny masaż. Masaż tego typu szybko rozbija i rozmasowuje twarde złogi zaawansowanego cellulitu. Zabieg pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów, wpływa na odtoksycznienie, gdyż przyspiesza przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi. Lipodremologia wspomaga usuwanie cellulitu.

Drenaż limfatyczny
Zabieg polecany jest wspomagająco, przy terapiach wyszczuplających i redukujących cellulit oraz przy retencji wody i słabej cyrkulacji.

Zabieg wyszczuplający, poprawiający metabolizm - okolice brzucha
(masaż Gua Sha okolic brzucha, vacupensura, pompa) Masaż pobudza pracę układu trawiennego, stymuluje punkty odpowiedzialne za przemianę materii i narządy odtruwające.